KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188053
nr 1418 8053
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Stationär i rörelse". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 39x35
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:15:36
250 kr
500 kr
600 kr
700 kr